Autoservis Ondrejka Nováky - komplexné opravy nákladných, úžitkových a osobných vozidiel

AUTOSERVIS Ondrejka

Autoservis Ondrejka v Novákoch v areáli LKW PARK sa venuje kompletnej oprave všetkých značiek osobných a dodávkovových motorových vozidiel, a to od ťažkých mechanických opráv, cez karosárske práce až po diagnostiku, rýchloservis, pneuservis, opravy elektroinštalácie a montáž doplnkov či pripravenie na emisné konroly a STK. Vaše vozidlo nielen opravíme, ale Vám aj ponúkneme tiež asistenčné služby – konzultácie opravy, prevzatie vozidla u Vás, odtiahnutie z miesta havárie. Náš kvalifikovaný prístup a najmä kvalitná práca ponúka rozumnú alternatívu medzi ostatnými univerzálnymi a značkovými autoservismi v okolí.


VOLAJTE AUTOSERVIS NOVAKY ...TEL: 0944 588 336

Oprava osobných vozidiel

montážou autodoplnkov a zabezpečení do automobilov. Najmä vďaka nášmu kvalifikovanému prístupu, kvalitnou prácou náš autoservis ponúka rozumnú alternatívu medzi univerzálnymi autoservismi v okolí. Vaše vozidlo nielen opravíme, ale Vám aj ponúkneme komplexné asistenčné služby – od prvotnej konzultácie opravy, prevzatia vozidla u Vás, prípadne odtiahnutie z miesta havárie. Autoservis Ondrejka sa venuje kompletnej oprave všetkých značiek osobných a dodávkovových motorových vozidiel, od ťažkých mechanických opráv, karosárske práce až po diagnostiku, opravy elektroinštalácie a montáž doplnkov. Každý stály klient obdrží tiež klubovú zľavovú kartu na zvýhodnené ceny olejov, aditív, prevádzkových náplní a hlavne na tankovanie pohonných hmôt benzín, diesel, lpg v sieti čerpacích benzínových staníc PUMPA Nováky.

.

PRAVIDELNÉ PREHLIADKY / osobné a úžitkové

Autoservis Ondrejka v Novákoch | LKW PARK

nastavenia a diagnostika vozidiel, prehliadky motorov a kompletná príprava ku kontrolám STK a emisných skúšok EK. Servisné práce výmeny a nastavení brzdových obložení, kotúčov a podobne. Kvalitná pravidelná údržba na Vašom aute.

.

SERVIS A OPRAVY / malé a stredné

Autoservis Ondrejka v Novákoch | LKW PARK

motorové a mechanické opravy, klampiarske a zámočnícke práce v súvislosti s opravami karosérií či mechanikou vozidiel. Komplexná starostlivosť o Vaše auto, výmena olejov a ostatných prevádzkových náplní, filtrov na pohonné hmoty, oleje, vzduchové aj peľové, sezónny aj akútny pneuservis.


.

.

Ondrejka Ladislav
prevádzka AUTOSERVIS
POZRI * NA MAPE NOVÁKY
-------------------------------------
PUMPA Nováky | areál LKW PARK na BYDOS-e
Šimonovská 559/2
SK-972 71 Nováky , Slovenská republika
IČO:44444681 , DIČ:107075086
Tel: +421 917 477 048
Tel: +421 944 588 336
E-mail : autoservis ondrejka

.


Nájdete nás veľmi jednoducho aj na sociálnych sieťach